AstrolojiYaşam

En Çok Aldatan Burçlar Hangileri?

Burçlar, kişiliklerin oluşumunda etkili olması nedeniyle ikili ilişkilerin devamlılığını da büyük oranda etkilemektedir. Bu anlamda her hangi bir ilişkiye başlamadan karşı tarafın burcunu bilmek ve bu anlamda uyumunuzun olup olmadığını tartmak sizlere fayda verecektir. Şöyle ki yapılan araştırmalara göre bazı burçların aldatma oranları diğer burçlara göre yüksektir. Peki, en çok aldatan burçlar hangileri? İşte haberin detayları!

En Çok Aldatan Burçlar Hangileri?

en çok aldatan burçlar

Yapılan araştırmalara göre her burcun belli oranda aldatma riski vardır. Özellikle aşk hayatında huzur ve mutluluğu yakalamak adına bu oranların yüksek olduğu burçlara temkinli ve dikkatli yaklaşmanız gerekmektedir. Çünkü yapılan araştırmalar hangi burcun aldatmaya daha yatkın olduğunu ortaya koymuştur. En çok aldatan burçlar hangileri? İşte araştırma sonuçları!

 • “ Aslan Burcu”

Aslan burçları, ilgi odağı olmayı çok severler. Partnerinin sürekli olarak onları poh pohlamasını arzularlar. Eğer ilişkide bu durum yoksa çevredeki başka kişilere yönelmekten geri durmazlar. Aslanların %36 sı aldatmaya meyillidir.

 • Koç Burcu”

Düşünmeden hareket eden koç burçları olaylara son derece dürtüsel yaklaşırlar. Koçların ortalama %34 ü aldatmaya daha yakındır.

 • İkizler Burcu”

En çok aldatan burçlar hangileri? Listesine ikizler burcu ile devam ediyoruz. İkizler burcu geçici ve süresiz ilişkileri çok sever. İkizlerin %31 i aldatmaya meyillidir.

 • “ Yay Burcu”

Yay burcu genel manada dışa dönük bir yapıya sahiptir. Bu anlamda ilişki yürütme konusunda zorlanabilmektedir. Öyle ki yay burçlarının %23 ü aldatmaya meyillidir.

 • “ Boğa Burcu”

Boğa burcu, cinselliğe düşkün burçlar arasında başı çekmektedir. Ancak yine de ilişki konusunda ayakları yere sağlam basar. Boğa burçlarının %17 aldatmaya meyillidir.

 • “ Yengeç Burcu”

Yengeç burçları, bağlılığa düşkün burçlar arasındadır. Aldatma olasılıkları %13 oranda seyir göstermektedir. Genel manada partnerlerine sadık bir şekilde ilişki devam ettirirler.

 • “ Balık Burcu”

Şefkati yüksek balık burçları, partnerlerini nadiren aldatırlar. Balık burçları, %12 oranında aldatmaya meyillidir.

 • “Oğlak Burcu”

Oğlak burçları, ilişki kurma konusunda zorluk yaşasa da yuva kuracağı birini buldukları an kolay kolay bırakmazlar. Oğlak burcu, %11 oranında aldatmaya meyillidir.

 • “ Kova Burcu”

Kova burcu, sevdiğine sadık burçlar arasındadır. Karşısındaki kişiyle derin bağlar kurmayı çok severler. Aldatma olasılıkları %11 olarak belirlenmiştir.

 • Akrep Burcu”

Akrep burçları, her ne kadar cinselliğe düşkünlükleri ile tanınsa da aldatma olasılıkları %9 oranındadır. Aldatan akrep burçlarının genel düşüncesi intikam alma olabilmektedir.

 • Terazi Burcu”

Terazi burcu, romantizmi seven bir burçtur. Terazi burçlarının aldatma oranı %7dir. Sıradan bir kavga bile onun ilişkini bitirmesine sebep olabilmektedir.

En çok aldatan burçlar hangileridir? Başlığımızı başak burcu ile sonlandıracağız.

 • Başak Burcu”

Başak burcu, partnerine karşı son derece sadıktır. Başak burçları %6 oranında aldatmaya meyillidir. Başak burçları mükemmeliyeti çok seven bir burç olduğu için aldatma sebebi bu olabilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu