Kültür-Sanat

İBB, 19 Mayıs’ı etkinliklerle kutlayacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı Maltepe Etkinlik Alanı’nda düzenleyeceği etkinliklerle kutlayacak. Hafızalarda yer edinecek ücretsiz konser serileri İstanbulluları bayram coşkusunda buluşturacak. Tüm dini ve resmi bayramlarda olduğu gibi kişiselleştirilmiş İstanbulkart kullananlara toplu ulaşım ücretsiz hizmet verecek.

Maltepe’de yıldızlar geçidi

İstanbullular, 14.00’den itibaren Maltepe Etkinlik Alanı’na giriş yapabilecek. DJ performansı ile başlayan eğlence,  ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ albümüyle müzik dünyasına giriş yapan Kum ile devam edecek. Genç dinleyicilerin sevdiği sanatçılar Skapova ve Sena Şener,  en sevilen şarkılarını gençlerle birlikte söyleyecek. DJ Burak Yeter’le herkes müziğin ritmine katılacak. Heyecan, Türk bağımsız alternatif rock grubu Yüzyüzeyken Konuşuruz ile katlanacak. 19 Mayıs coşkusu, 19 Mayıs Gösterisiyle zirveye çıkacak. Yıldızlar geçidine sahne olacak konserlerde Hadise sahne alacak, İstanbulluları bayram coşkusunda buluşturacak.

Bayram coşkusu, Gençlik Konserleri ile devam edecek. 21 Mayıs’ta Çakal ve Reckol, 22 Mayıs’ta Kahraman Deniz ve Fatma Turgut, 23 Mayıs’ta Mert Demir ve Melike Şahin, 24 Mayıs’ta Madrigal, 25 Mayıs’ta Mavi ve Güneş, İstanbullara bayram yaşatmaya devam edecek.

İstanbul 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı Etkinlik Planı

19 Mayıs Programı

Kum

Setchange

Skapova

Sena Şener

DJ Burak Yeter

Murda

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Hadise

 

21 Mayıs Programı

Çakal ve Reckol

 

22 Mayıs Programı

Kahraman Deniz

Fatma Turgut

 

23 Mayıs Programı

Mert Demir

Melike Şahin

 

24 Mayıs Programı

Madrigal

 

25 Mayıs Programı

Mavi

Güneş

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu