GündemMagazin

Nihat Hatipoğlu Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

11 ayın sultanı Ramazan ayı 22 Mart 2023’ü 23 Mart’a bağlayan gece resmen başladı. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte iftar ve sahur saatleri zamanında izleyicilerin en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi Nihat Hatipoğlu hangi kanalda saat kaçta oldu. Ramazan aylarının vazgeçilmez sunucularından bir tanesi olan Nihat Hatipoğlu bu sene de ekranlarda olacağını açıkladı. Her zamanki gibi ATV kanalında yayınlanacak olan program şimdiden reyting rekorları kırmayı bekliyor.

Sahur programı ile ramazan ayına başlaması beklenen Nihat Hatipoğlu ilk programını 22 martı 23 marta bağlayan gece ilk programı ile izleyici karşısına çıktı. 02.30 saatinde Prof. Dr. Hatipoğlu ile Sahur Özel programını başlatan ATV kanalı izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı.

Ülkemizde ramazan aylarında yaptığı dini programlarla tanınan Hatipoğlu sahur programına ek olarak iftar vakitlerinde de programını sunuyor olacak. 19.15 saatinde iftar programıyla da ramazan ayına başlayan Nihat Hatipoğlu programında pek çok farklı dini konuya değinerek izleyici bilgilendirmeye devam ediyor. 23 Mart itibariyle iftar programına da başlayan Nihat Hatipoğlu izleyicinin beğenisini yıllardır olduğu gibi toplamaya devam ediyor.

Ramazan Ayında Televizyonda Hangi Programlar Var?

Nihat Hatipoğlu Hangi Kanalda Saat Kaçta (1)

Kanal D ekranlarında bu yıl iftar programı bulunmamasına karşın sahur vakitlerinde Mehmet Fatih Çıtlak ile Sahur Vakti Programını izleyiciye sunacak.

TRT 1 de bu sene hem iftar hem de sahur programı sunulacak. Serdar Tuncer’in sunumu ile izleyicinin karşısına çıkacak olan Ramazan Sevinci programı iftar saati 19.00’da sahur vakti ise 03.20’de seyirciyle buluşacak.

ATV ekranlarında her sene olduğu gibi Nihat Hatipoğlu yer alırken STAR TV ekranlarında herhangi bir iftar programı yayınlanmayacak. 03.00 saatinde Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi programını yayınlayacak olan Star TV seyirciye keyifli bir sohbet programı sunmayı hedefliyor. Star TV’de yayınlanacak olan bu programın iki saat sürmesi bekleniyor.

Kanal 7’de ise iftar programında saat 18.50 de emekli diyanet işleri başkan yarımcısı Necmettin Nursaçan’ın sunumuyla seyircinin karşısına çıkılacak. Aynı zamanda sahurda 02.15’de Mustafa Karataş ile Sahur Vakti programı yayınlanacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu