GündemSpor

Manchester United’dan Cristiano Ronaldo Açıklaması!

Özellikle son dönemlerde yaptığı açıklamalarla gündem olan Cristiano Ronaldo için Manchester United’dan bir açıklama geldi. Ronaldo ise karar sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptı. İşte detaylar!

Cristiano Ronaldo ’nun Sözleşmesi Resmen Feshedildi!

Geçtiğimiz günlerde Manchester United’ın rakibi Chelsea ile oynayacağı maça iki gün kala Ronaldo’nun kadro dışı bırakıldığı açıklaması yapılmıştı. Bu açıklamanın temel nedeni olarak ise Ronaldo’nun Manchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag hakkında yaptığı açıklama gösterilmişti.

Cristiano Ronaldo, kulüp yönetiminin haberi olmadan yaptığı özel bir röportajda ten Hag hakkında “Ona saygı duymuyorum çünkü o da bana saygı göstermedi. Ben, bana saygı duymayana asla saygı göstermem.”

Bu açıklamanın ardından Ronaldo’nun sözleşmesinin fethedildiği takım tarafından açıklandı. Yapılan açıklamada ise aşağıda verilen ifadeler yer aldı:

“ Cristiano Ronaldo, karşılıklı yapılan anlaşma sonrasında Manchester United’dan ayrılmıştır.

Kulübümüz, çıktığı 346 maçta attığı toplam 145 gol ve kulübe yaptığı muazzam katkı için kendisine teşekkür ediyor; hem kendisine hem de ailesine bundan sonraki hayatında başarılar diliyor.”

Kulüp tarafından yapılan bu açıklamanın ardından Ronaldo’dan da sosyal medya paylaşımı gecikmedi. Ronaldo yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“ Manchester United ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede sözleşmemizi sonlandırmak için karşılıklı olarak anlaştık. Manchester United’da bundan sonraki dönemde en iyisini diliyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu