Gündem

Akşener: “Anneler Günü hediyesi bir tanecik oy istiyorum’”

Seçim atmosferine ilişkin konuşan Akşener; ‘’Çok rezil bir dille, iğrenç bir sözler dizisiyle bir seçime gidiyoruz. ‘Terörist’ oldunuz, ‘işgalci’ oldunuz. Bu milletin asil evlatları; her türlü hakareti, iftirayı siz de gördünüz biz de gördük. Ama bugün gördüm ki Recep Bey vedalaşıyor.’’ dedi.

‘’Bana da diyorsunuz ki ‘başbakan meral’ başbakan olabilmem için bir tane meral’e basacaksınız.’’

14 Mayıs seçimleri için seçmenleri Kemal Kılıçdaroğlu’na ve İYİ Parti’ye oy vermeye davet eden Akşener; ‘’Burası şu anda bütün siyasi partilerin seçmenlerinin olduğu bir yer.  Kemal Bey’i; harama el uzatmayan, haramla adı anılmayan, kul hakkı almayan, sizin gibi yaşayan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçeceksiniz. Bana da diyorsunuz ki ‘Başbakan Meral’ Başbakan olabilmem için bir tane Meral’e basacaksınız.’’ ifadesine yer verdi.

İlginizi çekebilir: Babacan: “Tek aklı değil, ortak aklı seçin”

“Anneler Günü hediyesi bir tanecik oy istiyorum’’

Millet İttifakı’nın diğer siyasi partilerinin seçmenlerine seslenen Akşener; ‘’Pazar günü Anneler Günü. Ben bir anneyim, babaanneyim. Bütün CHP’li ailelerden Anneler Günü hediyesi bir tanecik oy istiyorum. Bir tanecik, her aileden bir tanecik oy istiyorum.’’ şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu