GündemKültür-Sanat

Rize’de Selçuk Balcı ve Marsis konserine izin verilmedi!

‘Bahar Gelecek Yasaklar Bitecek’ afişiyle duyurulan ve Rize’de gerçekleştirilmesi planlanan sanatçı Selçuk Balcı ve Korhan Özyıldız’ın Gençlik konserine izin verilmedi. Konser, Fındıklı Belediyesi tarafından Fındıklı’da düzenlenecek.

Konsere izin verilmediğini duyuran Tahsin Ocaklı, şu ifadeleri kullandı:

“Rize’de düzenlenecek olan gençlik konserine izin verilmemiştir. Konser, Fındıklı Belediyesi tarafından Fındıklı’da düzenlenecektir. Bahar gelecek, yasaklar bitecek!”

Selçuk Balcı ise “Rize’de düzenlenecek olan konserimize izin verilmediğinden konserimizi Fındıklı ilçemizin ev sahipliğinde gerçekleştireceğiz. Yarın akşam 19.30’da Rize Fındıklı Hayatın Aykut Parkındayız.” dedi.

Marsis’in solisti Korhan Özyıldız, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Rize’de yarın, müzisyen Selçuk Balcı’nın da sahne alacağı ‘Gençlik Baharı Karşılıyor’ temalı ücretsiz halk konserinin iptal edildiğini duyurdu. İptal kararına tepki gösteren Özyıldız, “Kendi memleketimiz Rize’de bir konserimize daha izin verilmedi” diyerek konserin 9 Mayıs’ta Fındıklı’da Hayati Aykut Parkı’nda yapılacağını ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu