Gündem

Yarın Okullar Tatil Mi?

Sabah saatlerinde meydana gelen 5.9 şiddetindeki depremin ardından bazı illerde eğitime ara verildiği dile getirilmişti. Yetkililerin bu açıklamasının üzerine velilerde “Yarın okullar tatil mi? Hangi illerde tatil?” sorularına yönelik bir araştırma çabası başladı. Peki yarın hangi illerde okul tatil?

Hangi İllerde Okul Tatil?

Gece saatlerinde meydana gelen ve Zonguldak, Boldu, Düzce, Kocaeli, Sakarya, İstanbul ve Ankara’da şiddetle hissedilen depremin 5.9 büyüklüğünde olduğu açıklandı. Yaşanan depremin ardından söz konusu illerde yaşayan halk, büyük bir tedirginlik yaşandı. Bunun üzerine yarın da depremin yinelemesi ihtimaline karşılık okulların tatil edileceği ifade edildi.

Düzce’de Okullar Tatil mi?

Düzce valisi Cevdet Atay, olay sonrası yaptığı açıklamada eğitime 23 Kasım tarihinde 1 günlük ara verildiğini ifade etti.

Sakarya’da Okullar Tatil Mi?

Düzce valisinin ardından Sakarya valisinden de açıklama gecikmedi. Vali Çekin Oktay Kaldırım, kentte eğitime bir günlük ara verildiğini dile getirdi.

Bolu’da Okullar Tatil Mi?

Bolu valiliği de 23 Kasım tarihinde eğitime 1 günlük ara verildiğini ifade etti. Bu iller dışında Zonguldak’ta da eğitime ara verildiği açıklandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu